Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
En De
Dla słabowidzących
AAA+/‒AAA
ePUAP
UM Katowice
wyszukiwanie zaawansowane OK
top

Rada Miasta

Beata Bala

Telefon: +48510033448
Email: beata.bala@katowice.eu

Patryk Białas

Telefon: +48606739037
Email: patryk.bialas@katowice.eu

Łukasz Borkowski

Telefon: +48608237666
Email: lukasz.borkowski@katowice.eu

Elżbieta Grodzka-Łopuszyńska

Telefon: +48501086949
Email: elagrodzka@wp.pl

Jacek Kalisz

Telefon: +48509876845
Email: jacek.kalisz@katowice.eu

Dawid Kamiński

Telefon: +48794353345
Email: dawidkaminski@vp.pl

Krzysztof Kraus

Telefon: +48502313401
Email: krzysztof.kraus86@gmail.com

Adam Lejman-Gąska

Telefon: +48691739397
Email: alegan@wp.pl

Urszula Machowska

Telefon: +48695496004
Email: urszula.machowska@katowice.eu

Barbara Mańdok

Telefon: +48501219684
Email: basiamandok@op.pl

Tomasz Maśnica

Telefon: +48600235514
Email: masnicaaa@interia.pl

Krystyna Panek

Telefon: +48532626663
Email: krystyna.panek.100@op.pl

Leszek Piechota

Telefon: +48668316900
Email: piechota.leszek@gmail.com

Krzysztof Pieczyński

Telefon: +48663618145
Email: krzysztof.pieczynski@katowice.eu

Piotr Pietrasz

Telefon: +48602125364
Email: pc_piotr@poczta.onet.pl

Borys Pronobis

Telefon: +48600950647
Email: borys.pronobis@interia.pl

Maria Ryś

Telefon: +48734404979
Email: maria.rys@katowice.eu

Ewa Sadkowska

Telefon: +48727424695
Email: ewa.sadkowska@katowice.eu

Mariusz Skiba

Telefon: +48502348742
Email: skiba@post.pl

Adam Skowron

Telefon: +48502283822
Email: skowronpr@gmail.com

Magdalena Skwarek

Telefon: +48604424888
Email: m.skwarek@onet.pl

Damian Stępień

Telefon: +48505683588
Email: damian.stepien@katowice.eu

Adam Szymczyk

Telefon: +48512278965
Email: adam.szymczyk@katowice.eu

Piotr  Trząski

Telefon: +48516079116
Email: piotr.trzaski@gmail.com

Andrzej Warmuz

Telefon: +48513042416
Email: a.warmuz1@gmail.com

Magdalena Wieczorek

Telefon: +48665254932
Email: mgw5@gazeta.pl

Barbara Wnęk-Gabor

Telefon: +48509129092
Email: poczta@barbarawnek.pl
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla osób kontaktujących się z radnymi
Katowice dla odmiany

Redaktorzy Biuletynu

Główny Redaktor:
Monika Piełot
Administrator:
Sławosz Marcisz

e-mail: bip@katowice.eu
adres służy wyłącznie do zgłaszania problemów związanych z funkcjonowaniem strony BIP

Adres redakcji

Urząd Miasta Katowice
ul. Młyńska 4
40-098 Katowice

tel.: (+48 32) 259 39 09
fax: (+48 32) 705 49 14
Urząd Miasta Katowice informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Kliknij [Zgadzam się], aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij [Polityka prywatności i cookies], aby dowiedzieć się więcej."